Maszty flagowe aluminiowe

Maszty flagowe aluminiowe

Aluminiowe maszty flagowe to propozycja dla osób, które cenią przede wszystkim tradycję, przy jednoczesnym stosowaniu sprawdzonych, nowoczesnych technologii. Maszty flagowe wykonane z anodowanego aluminium charakteryzują się elegancją, trwałością oraz przystępną ceną. I najważniejsze - aluminiowe maszty flagowe są 3-krotnie lżejsze od stalowych!...

Aluminiowe maszty flagowe to propozycja dla osób, które cenią przede wszystkim tradycję, przy jednoczesnym stosowaniu sprawdzonych, nowoczesnych technologii. Maszty flagowe wykonane z anodowanego aluminium charakteryzują się elegancją, trwałością oraz przystępną ceną. I najważniejsze - aluminiowe maszty flagowe są 3-krotnie lżejsze od stalowych!

W tej kategorii znajdziesz 4 typy aluminiowych masztów flagowych o różnych wysokościach - od 6 do 12 metrów - m.in.: maszt segmentowy standard, maszt segmentowy superwindtracker.

Więcej

Maszty flagowe aluminiowe Jest 4 produktów.

Podkategorie

  • Maszty cylindryczne...

    Jednoelementowe aluminiowe maszty flagowe o przekroju cylindrycznym, jednakowej szerokości na całej długości masztu flagowego.  Konstrukcja rury, dzięki kanałowi linowemu, umożliwia wewnętrzne prowadzenie zaczepów ślizgowych oraz linki.

    Dodatkowo, aluminium jest poddane procesowi anodowania, co sprawia, że rury są bardziej sprężyste. Maszty Ecxlusive dostępne są w wersji z tuleją osadczą lub na wsporniku zawiasowym. W tej kategorii znajdą Państwo maszt z ramieniem opuszczanym oraz maszt w wersji super. Maszty dostępne w wysokościach od 5 do 10m.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów