Maszty flagowe aluminiowe

Aluminiowe maszty flagowe to propozycja dla osób, które cenią przede wszystkim tradycję, przy jednoczesnym stosowaniu sprawdzonych, nowoczesnych technologii. Maszty flagowe wykonane z anodowanego aluminium charakteryzują się elegancją, trwałością oraz przystępną ceną. I najważniejsze - aluminiowe maszty flagowe są 3-krotnie lżejsze od stalowych!...

Aluminiowe maszty flagowe to propozycja dla osób, które cenią przede wszystkim tradycję, przy jednoczesnym stosowaniu sprawdzonych, nowoczesnych technologii. Maszty flagowe wykonane z anodowanego aluminium charakteryzują się elegancją, trwałością oraz przystępną ceną. I najważniejsze - aluminiowe maszty flagowe są 3-krotnie lżejsze od stalowych!

W tej kategorii znajdziesz 3 typy aluminiowych masztów flagowych o różnych wysokościach - od 6 do 10 metrów - m.in.: maszt segmentowy standard, maszt segmentowy superwindtracker.

Więcej

Maszty flagowe aluminiowe Jest 4 produktów.

Podkategorie

 • Maszty segmentowe

  Maszty wykonane z rur aluminiowych specjalnego stopu AlMgSi charakteryzujące się podwyższoną sprężystością. Proces anodowania, któremu poddane są rury zapewnia trwałość oraz estetykę produktów. Maszty zbudowane z segmentów, co ułatwi transport oraz montaż. Zastosowanie specjalnych tworzywowych uszczelnień zapobiega oraz tłumi drgania pomiędzy poszczególnymi segmentami. W tej kategorii znajdują się trzy typy masztów aluminiowych segmentowych: maszt Standard, maszt Super oraz maszt Superwindtracker. Maszty dostępne w wysokościach od 6 do 10 metrów, na wsporniku zawiasowym lub na tulei osadczej.

 • Maszty cylindryczne...

  Jednoelementowe aluminiowe maszty flagowe o przekroju cylindrycznym, jednakowej szerokości na całej długości masztu flagowego.  Konstrukcja rury, dzięki kanałowi linowemu, umożliwia wewnętrzne prowadzenie zaczepów ślizgowych oraz linki.

  Dodatkowo, aluminium jest poddane procesowi anodowania, co sprawia, że rury są bardziej sprężyste. Maszty Ecxlusive dostępne są w wersji z tuleją osadczą lub na wsporniku zawiasowym. W tej kategorii znajdą Państwo maszt z ramieniem opuszczanym oraz maszt w wersji super. Maszty dostępne w wysokościach od 5 do 10m.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 519,06 zł W magazynie

  Podstawowa wersja masztu segmentowego aluminiowego. Linka znajduje się na zewnątrz a flaga powiewa swobodnie na wietrze. Dostępny montaż na tulei lub wsporniku zawiasowym Maszt dostępny w 3 wysokościach: 6,35m  8,35m 10m Są to długości całkowite rury, przy montażu na tulei, wysokość masztu ponad grunt jest o 50 cm niższa. Decydując się na zakup, należy do...

  519,06 zł
  W magazynie
 • 605,16 zł W magazynie

  Linka ukryta jest wewnątrz masztu. Zamek chroni przed kradzieżami oraz dostępem osób niepowołanych. Flaga powiewa swobodnie. Maszt dostępny w 3 wysokościach: 6,35 m  8,35 m 10 m Są to długości całkowite rury, przy montażu na tulei, wysokość masztu ponad grunt jest o 50 cm niższa. Realizacja do 7 dni.

  605,16 zł
  W magazynie
 • 724,47 zł W magazynie

  Kombinacja dwóch typów masztów: Banner i Super. Linka wewnątrz masztu i ramię poziome wraz z głowicą obrotową. Pełna prezentacja flagi niezależnie od panujących warunków. Maszt dostępny w 3 wysokościach: 6,35 m  8,35 m 10 m Są to długości całkowite rury, przy montażu na tulei, wysokość masztu ponad grunt jest o 50 cm niższa. Realizacja do 7 dni.

  724,47 zł
  W magazynie
 • 1 020,90 zł W magazynie

  To maszt jednoelementowy, wykonany z rur cylindrycznych. Posiada jednakową średnicę na całej długości. Wewnątrz rur prowadzone zaczepy ślizgowe oraz linka. Ekspozycja flagi uzależniona od podmuchów wiatru. Wersja Super. średnica: 101mm wysokość masztu: 4,6m

  1 020,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów