Maszty flagowe aluminiowe

Aluminiowe maszty flagowe to propozycja dla osób, które cenią przede wszystkim tradycję, przy jednoczesnym stosowaniu sprawdzonych, nowoczesnych technologii. Maszty flagowe wykonane z anodowanego aluminium charakteryzują się elegancją, trwałością oraz przystępną ceną. I najważniejsze - aluminiowe maszty flagowe są 3-krotnie lżejsze od stalowych!...

Aluminiowe maszty flagowe to propozycja dla osób, które cenią przede wszystkim tradycję, przy jednoczesnym stosowaniu sprawdzonych, nowoczesnych technologii. Maszty flagowe wykonane z anodowanego aluminium charakteryzują się elegancją, trwałością oraz przystępną ceną. I najważniejsze - aluminiowe maszty flagowe są 3-krotnie lżejsze od stalowych!

W tej kategorii znajdziesz 4 typy aluminiowych masztów flagowych o różnych wysokościach - od 6 do 12 metrów - m.in.: maszt segmentowy standard, maszt segmentowy superwindtracker.

Więcej

Maszty flagowe aluminiowe Jest 2 produktów.

Podkategorie

 • Maszty segmentowe

  Maszty wykonane z rur aluminiowych specjalnego stopu AlMgSi charakteryzujące się podwyższoną sprężystością. Proces anodowania, któremu poddane są rury zapewnia trwałość oraz estetykę produktów. Maszty zbudowane z segmentów, co ułatwi transport oraz montaż. Zastosowanie specjalnych tworzywowych uszczelnień zapobiega oraz tłumi drgania pomiędzy poszczególnymi segmentami. W tej kategorii znajdują się cztery typy masztów aluminiowych segmentowych: maszt Standard, maszt Super, maszt Banner oraz maszt Superwindtracker. Maszty dostępne w wysokościach od 6 do 12 metrów, na wsporniku zawiasowym lub na tulei osadczej.

 • Maszty cylindryczne...

  Jednoelementowe aluminiowe maszty flagowe o przekroju cylindrycznym, jednakowej szerokości na całej długości masztu flagowego.  Konstrukcja rury, dzięki kanałowi linowemu, umożliwia wewnętrzne prowadzenie zaczepów ślizgowych oraz linki.

  Dodatkowo, aluminium jest poddane procesowi anodowania, co sprawia, że rury są bardziej sprężyste. Maszty Ecxlusive dostępne są w wersji z tuleją osadczą lub na wsporniku zawiasowym. W tej kategorii znajdą Państwo maszt z ramieniem opuszczanym oraz maszt w wersji super. Maszty dostępne w wysokościach od 5 do 10m.

 • Maszty przenośne

  Przenośne maszty flagowe firmy Alumast to produkty łatwe w montażu i demontażu oraz proste w transportowaniu. Dobrze sprawdzą się podczas wszelkiego rodzaju imprez jak targi, dni otwarte czy imprezy plenerowe. Dostępny szeroki wybór podstaw. W tej kategorii znajdują się: maszt przenośny standard, maszt przenośny banner oraz maszt z klikiem. Maszt z klikiem doskonale sprawdzi się na stacjach benzynowych lub piknikach. Maszty dostępne w wysokościach od

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów