Maszty segmentowe

Maszty wykonane z rur aluminiowych specjalnego stopu AlMgSi charakteryzujące się podwyższoną sprężystością. Proces anodowania, któremu poddane są rury zapewnia trwałość oraz estetykę produktów. Maszty zbudowane z segmentów, co ułatwi transport oraz montaż. Zastosowanie specjalnych tworzywowych uszczelnień zapobiega oraz tłumi drgania pomiędzy po...

Maszty wykonane z rur aluminiowych specjalnego stopu AlMgSi charakteryzujące się podwyższoną sprężystością. Proces anodowania, któremu poddane są rury zapewnia trwałość oraz estetykę produktów. Maszty zbudowane z segmentów, co ułatwi transport oraz montaż. Zastosowanie specjalnych tworzywowych uszczelnień zapobiega oraz tłumi drgania pomiędzy poszczególnymi segmentami. W tej kategorii znajdują się trzy typy masztów aluminiowych segmentowych: maszt Standard, maszt Super oraz maszt Superwindtracker. Maszty dostępne w wysokościach od 6 do 10 metrów, na wsporniku zawiasowym lub na tulei osadczej.

Więcej

Maszty segmentowe Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 246,00 zł W magazynie

  Usługa transportu masztów segmentowych. Odległość należy policzyć za pośrednictwem map Google od Wodzisławia Śląskiego. 1 sztuka transportu - do 6 sztuk masztów flagowych. 

  246,00 zł
  W magazynie
 • 519,06 zł W magazynie

  Podstawowa wersja masztu segmentowego aluminiowego. Linka znajduje się na zewnątrz a flaga powiewa swobodnie na wietrze. Dostępny montaż na tulei lub wsporniku zawiasowym Maszt dostępny w 3 wysokościach: 6,35m  8,35m 10m Są to długości całkowite rury, przy montażu na tulei, wysokość masztu ponad grunt jest o 50 cm niższa. Decydując się na zakup, należy do...

  519,06 zł
  W magazynie
 • 605,16 zł W magazynie

  Linka ukryta jest wewnątrz masztu. Zamek chroni przed kradzieżami oraz dostępem osób niepowołanych. Flaga powiewa swobodnie. Maszt dostępny w 3 wysokościach: 6,35 m  8,35 m 10 m Są to długości całkowite rury, przy montażu na tulei, wysokość masztu ponad grunt jest o 50 cm niższa. Realizacja do 7 dni.

  605,16 zł
  W magazynie
 • 724,47 zł W magazynie

  Kombinacja dwóch typów masztów: Banner i Super. Linka wewnątrz masztu i ramię poziome wraz z głowicą obrotową. Pełna prezentacja flagi niezależnie od panujących warunków. Maszt dostępny w 3 wysokościach: 6,35 m  8,35 m 10 m Są to długości całkowite rury, przy montażu na tulei, wysokość masztu ponad grunt jest o 50 cm niższa. Realizacja do 7 dni.

  724,47 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów